Geel 11 Blok 12

De Oevers | 12 Twee-onder-een-kaphuizen

Gepland
Type Twee-onder-een-kap huis
Buurt De Oevers
Woonoppervlakte 153 m2
Perceeloppervlakte 308 m2
Verdiepingen 3
Aantal kamers 5 (waarvan 3 slaapkamers)
Prijs Vanaf 785.000
Overzicht
Parkeren
op eigen terrein
Bijzonder
2 parkeerplaatsen op eigen terrein
Orientatie
West
Ligging
Aan het water

De twee-onder-een-kaphuizen liggen direct aan het water en bieden met een woonoppervlakte van circa 153 tot 181m volop ruimte om te leven. De tuinen op het westen zorgen voor lange, zonnige avonden aan het water.

De architectuur is krachtig en verfijnd, met variatie in kapvormen en een duidelijke samenhang volgens de architectuur van de Maassluise School.

De zij-entree en uitbouw zorgen voor een royale indeling. De woonkamer en open keuken vormen een lichte leefruimte met directe verbinding naar de tuin en het water. Sommige huizen beschikken over een vlonder, waardoor buitenleven centraal staat.

Op de eerste verdieping vindt u drie slaapkamers en een badkamer, met op de tweede verdieping nog extra ruimte voor één of twee kamers.

Duurzaam uitgevoerd met warmtepomp en zonnepanelen (optioneel), en parkeergelegenheid voor twee auto’s op eigen terrein. Hier woon je ruim, rustig en op een van de mooiste plekken van De Oevers.

Kenmerken
  • Wonen direct aan het water
  • Tuin op het westen
  • 2 parkeerplaatsen op eigen terrein
  • Inclusief berging
  • Energiezuinig en gasloos
Kenmerken
Geel 10 Blok 13 12
De Oevers

De Oevers wordt ontwikkeld door Maasdijk Ontwikkeling. De verkoop van de huizen verloopt via Hofzicht Makelaars. Anders dan bij andere buurten binnen Wilgenrijk verloopt het inschrijfproces voor De Oevers niet via de website van Wilgenrijk, maar via de projectwebsite www.wonenindeoevers.nl. Hier kunnen geïnteresseerden zich inschrijven en de meest actuele informatie vinden.

De Buurt
Interesse in
De Oevers | 12 Twee-onder-een-kaphuizen?